slide-beauty-2

Power Plate v našem studiu

Milí klienti,

s potěšením oznamuji, že od měsíce dubna rozšiřujeme naše služby o cvičení na Power plate®. Toto cvičení posiluje a tvaruje svalstvo, zlepšuje rovnováhu a ohebnost, snižuje váhu a redukuje celulitidu, zlepšuje oběh a zvyšuje hustotu kostí.

Pokud jste toto cvičení ještě nezkusili, srdečně vás zvu na úvodní lekci s instruktorkou, jejíž součástí je kromě úvodního seznamovacího cvičení i konzultace a představení této jedinečné technologie. Cena úvodní lekce je 250,-/40 min.

Cena zahrnuje 0,5 l balení vody a zapůjčení ručníku.

Pokud cvičení již znáte, srdečně vás zveme ke cvičení ve skutečně komorním prostředí s individuálním přístupem instruktorky. Při zakoupení permanentky na 10 návštěv/ 30 min za 280,-/ si můžete jako dárek vybrat ošetření těla v hodnotě 610,- /peeling a vitamínový zábal těla/  nebo ručník s logem Prima Donna.

Při každé návštěvě vám půjčíme ručník a dáme 0,5 l balení vody.

Pokud chcete dosáhnout ještě lepšího efektu a zapracovat před létem intenzivně na partiích stehna, boky a hýždě, doporučuji kombinaci cvičení s produkty DOCTOR BABOR BODY CELLULAR v domácím a salonním prostředí.

Informace vám rádi podáme na recepci, na e-mailu info@primadonna.cz, u vaší ošetřující kosmetičky nebo při úvodní lekci přímo u instruktorky.

 

DSC_0052

Váš svatební den

DSC_0102DSC_0050a_upravený-1Milé dámy,

rádi vás připravíme na váš velký den. Nejprve budeme naslouchat, jak bude vypadat váš účes, svatební šaty a kytice a budeme konzultovat vaší představu svatebního nalíčení. Dále vyzkoušíme jedno či více vhodných nalíčení, dokud si nebudete jistá, že je to to pravé. Svatební nalíčení je třešnička na dortu.

Jak by tedy měl vypadat váš svatební beauty kalendář?

Hloubkovou regeneraci pokožky doporučujeme provést týden před datem svatby. Do tohoto ošetření lze případně zařadit i důkladné čištění pleti. Tři dny před svatbou doporučujeme barvení řas, barvení a úpravu obočí, případně aplikaci semipermanentních řas. Toto je možné spojit s relaxací v podobě tělového peelingu a aromaterapeutické masáže nebo vitamínového zábalu. Den předem doporučujeme provést pedikúru a ošetření rukou a nehtů. Ve svatební den doporučujeme před líčením aplikaci ampulového koncentrátu BABOR Direct beauty, který okamžitě vypíná a hydratuje pokožku a prodlužuje trvanlivost nalíčení.

A pak už stačí jen váš úsměv na tváři a vaše ANO.